Che Guevara Franta Roman

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 30 x 30 cm , signováno vzadu na blindrámu.
O AUTOROVI: Narodil se 3. 8. 1962 v Táboře. Od roku 1990 studoval AVU v Praze u profesora B. Dlouhého a A. Veselého. Absolvoval kurz abstraktní malby u profesora Kotíka, kurz kaligrafie... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 3. 8. 1962 v Táboře. Od roku 1990 studoval AVU v Praze u profesora B. Dlouhého a A. Veselého. Absolvoval kurz abstraktní malby u profesora Kotíka, kurz kaligrafie Yan Qu a studoval na Art Institute San Francisco. Zajímá jej horizont jako takový a jako dělení dvou poloh, které jsou spolu v jistém vztahu či konfrontaci. V letech 1997 – 1998 byl asistentem na AVU v Praze. Je zastoupen ve sbírce Swiss bank corp., Londýn a v soukromých sbírkách u nás, v Anglii, Japonsku a USA.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:13073