Chlapec Kulhánek Stanislav
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 32 x 25,5 cm, signováno, datováno 1947.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 300 Kč |
Číslo položky:17086