Chlapec Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně fixováno na desce, rozměr 21 x 16,5 cm
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:9532
500 Kč 11. 2. 2020 17:15:08