Chlapec Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně fixováno na desce, rozměr 21 x 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:9532
500 Kč | 11. 2. 2020 17:15:08 | |