Chlapec s šaškem Nesignováno .

POPIS: Olej na překližce, rozměr 53 x 40 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:11955
1 500 Kč 2. 2. 2021 16:37:39