Chlapec v červeném kabátu Nesignováno .
POPIS: Olej na dřevěné desce, rozměr 41 x 29,5 cm, malba mírně poškozena. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:13313