Chlapec v červeném kabátu Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevěné desce, rozměr 41 x 29,5 cm, malba mírně poškozena. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky:13313