Chlapec v interieru Janny Georg

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 41 x 50 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: Georg JANNY (1864-1946) rakouský malíř
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:18983
3 100 Kč 8. 4. 2024 17:28:25
3 000 Kč 8. 4. 2024 09:38:21