Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
Chrám svatého Víta
+ 2

Chrám svatého Víta Slavíček Antonín - okruh

POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 60,5 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:16353
11 000 Kč 10. 11. 2022 11:27:51
10 000 Kč 20. 9. 2022 22:12:04