Chryzantémy Jasusch Anton - připsáno

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 40 x 60 cm. Plátno zvlněné.
O AUTOROVI: Anton Jasusch
O AUTOROVI: Anton Jasusch
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:12372
1 800 Kč 7. 4. 2021 19:13:13