Cikánský chlapec Hněvkovský Jaroslav
POPIS: Olej na papíře podloženém lepenkou, rozměr 25 x 32,5 cm. Nově rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:9020
Žádné příhozy | ||