Cikánský tábor Svoboda Josef

POPIS: Olej na plátně,rozměry:65 x 80,5 cm, celkové: 88 x 104 cm, řezaný rám poškozen
O AUTOROVI: Narodil se 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních. Malíř krajinář a grafik. Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních. Malíř krajinář a grafik. Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky:15292