Zátiší s bažantem Číla Otakar
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 40 x 50 cm, poškození v malbě
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
17. 3. 2025 19:48:00
Číslo položky:21322
5 000 Kč | 12. 11. 2024 21:49:48 | |