Čínská mísa s podstavcem Značeno

POPIS: Mosaz zdobená smalty , průměr 37 cm, podstavec dřevo lakované, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18177
Žádné příhozy