Církevní motiv Autor nezjištěn

POPIS: Perokresba, akvarel, rozměr 22 x 29 cm, rám ve tvaru katedrály poškozen
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:7841