Čtenářka Signatura nečitelná
POPIS: Olej na překližce, rozměry: 22,5 x 17 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:15101
500 Kč | 17. 5. 2022 14:55:49 | |