Čtenářka Signatura nečitelná

POPIS: Olej na překližce, rozměry: 22,5 x 17 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:15101
500 Kč 17. 5. 2022 14:55:49