Čtenářka Weidner Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 92 x 73 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: 1801-1871 Žák vídeňské akademie, Vystavoval ve Vídni, Berlíně a Praze v roce 1842 podobizny
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
S příhozem

24. 9. 2024 20:58:00
Číslo položky:21003