Čtenářka Weidner Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 92 x 73 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 200 Kč |
24. 9. 2024 20:58:00
Číslo položky:21003