Čtenářka s posluchači Signatura nečitelná
POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 40 cm, malba i rám poškozeno, autor nezjištěn
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:14695