Čtenářka s posluchači Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 40 cm, malba i rám poškozeno, autor nezjištěn
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:14695