Čtenářka Mrkvička

POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 50, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:16285