Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
Čtyři motivy
+ 8

Čtyři motivy Zelený Josef

POPIS: 4X olej na sololitu, rozměry 59,5 x 80, 60 x 79,5, 60 x 80 a 54,5 x 79 cm, u dvou obrazů malba poškozena
O AUTOROVI: Narozen 30. 10. 1951 byl synem známé prostějovské malířky Alžběty Zelené rozené Kleinerové a Josefa Zeleného, bývalého leteckého mechanika RAF ve Velké Británii. Maloval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 30. 10. 1951 byl synem známé prostějovské malířky Alžběty Zelené rozené Kleinerové a Josefa Zeleného, bývalého leteckého mechanika RAF ve Velké Británii. Maloval už od dětství. Často také chodil za svou matkou Alžbětou Zelenou do bývalého ateliéru sochaře Jana Třísky v Jihoslovanské ulici.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:19245
10 000 Kč 15. 1. 2024 01:33:44