Dalmácie - Jesenice Reiter Gustav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 69 x 100 cm
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy... zobrazit více >
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy byly publikovány na pohlednicích a v dubnovém rodinném časopise „ZLATÁ PRAHA“, který vydávalo Ottovo nakladatelství
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky:11617