Dáma na lavičce Autor nezjištěn

POPIS: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 25 cm, signováno nečitelně datováno 1835, zaskleno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:6919