Dáma na procházce Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 60 x 44 cm. Zdařilá malba okolo roku 1900
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:9455