Dáma na procházce Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 60 x 44 cm. Zdařilá malba okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky:9455