Dáma na terase Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměry listu: 27,5 x 18 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:17130
800 Kč 7. 2. 2023 21:50:30