Dáma s květy ve vlasech Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 74 x 61 cm. Portrét dámy z 19.století . Obraz není signován , je ale možné , že jej vytvořil někoho z rodiny Mánesů nebo blízkého okruhu.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:6354