Dáma s růží ve vlasech Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 69 x 56 cm, rozměry včetně rámu: 92 x 79 cm, rentoilováno. Kvalitní malba z 19. století.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:15966