Dáma s vějířem Kretschmer Václav

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 107 x 71 cm, nesignováno, nerámováno
O AUTOROVI: Václav Kretschmer se narodil 10. 5. 1849, zemřel 19. 2. 1921 v Nové Pace. V roce 1871 se usadil v Nové Pace, kde provozoval vlastní malířskou dílnu. Specializoval se na malbu... zobrazit více >
O AUTOROVI: Václav Kretschmer se narodil 10. 5. 1849, zemřel 19. 2. 1921 v Nové Pace. V roce 1871 se usadil v Nové Pace, kde provozoval vlastní malířskou dílnu. Specializoval se na malbu krajinářskou, portrétní i na motivy náboženského charakteru. Vedle východních Čech nacházel Kretschmer bohatou klientelu i v zahraničí, jeho díla putovala do Německa, Maďarska, Polska, Bukoviny, Haliče, Srbska i Ruska.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:18847
2 100 Kč 12. 2. 2024 18:07:17
2 000 Kč 12. 11. 2023 13:56:43