Dáma v čepci Pulzer Adolf
POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 55 x 46,5 cm. Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 300 Kč |
Číslo položky:12798