Dáma Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 34,5 x 29 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:19220
1 000 Kč 13. 11. 2023 10:08:41