Dámy na rybolovu Preval E.

POPIS: Kolorovaná litografie, rozměr ve výřezu 21,5 x 18 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Narozen kolem roku 1845, akvarelista, kreslíř a rytec
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:13139
Žádné příhozy