Dekorativní váza I Značeno
POPIS: Porcelán, výška 41 cm. Váza bohatě malovaná, glazovaná. zlacená zdobená reliéfními girlandami.
Vyvolávací cena: | 11 500 Kč |
Aktuální cena: | 11 500 Kč |
Číslo položky:16595
Žádné příhozy | ||