Dekorativní váza II Značeno

POPIS: Porcelán, výška 42 cm. Váza bohatě malovaná, glazovaná. zlacená zdobená reliéfními girlandami.
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16596
Žádné příhozy