Den vlaštovky Rykr Václav

POPIS: Litografie 4/11, rozměr ve výřezu 40 x 49 cm, zaskleno, poškozeno
O AUTOROVI: Narozen 1927 Malíř a model
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:19730