Dětěnice na Jičínsku Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 34 x 42,5 cm, restaurováno, rentoilováno, přiložena restaurátorská dokumentace.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky:12340