Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
Děti se zvířátky
+ 2

Děti se zvířátky Jouenne Sylviane

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 19 x 27 cm
O AUTOROVI: Jouenne Sylviane známá jako Sylviane Francie, 20. století, ilustrátorka, Scénické divadelní kostýmy. Sylviane Jouenne studovala na École des Beaux-Arts v Paříži. Produkovala... zobrazit více >
O AUTOROVI: Jouenne Sylviane známá jako Sylviane Francie, 20. století, ilustrátorka, Scénické divadelní kostýmy. Sylviane Jouenne studovala na École des Beaux-Arts v Paříži. Produkovala a spolupracovala na mnoha scénografiích, maketách, kostýmech a maskách pro balety Maurice Béjarta. Také ilustruje dětské knihy a vystavovala v mnoha galeriích
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:9866