Děvčátko Reisinger .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 31 x 26 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18239
Žádné příhozy