Děvčátko s copy Signatura nečitelná
POPIS: Olej na překližce - ovál, rozměry : 62 x 45 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 400 Kč |
Číslo položky:11922