Děvčátko s copy Signatura nečitelná

POPIS: Olej na překližce - ovál, rozměry : 62 x 45 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:11922