Dívčí akt s hrozny Šimorda Alois
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 67 x 52,5 cm, datováno 1938
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:14001