Dívčí akt s hrozny Šimorda Alois

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 67 x 52,5 cm, datováno 1938
O AUTOROVI: Narodil se 2. 2. 1887 v Kostelci u Holešova. Vyučený dekorační malíř. Malíř samouk v Brně. Věnoval se malbě krajin a zátiší.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:14001