Dívčí kameny Struna Ladislav Hubert

POPIS: Olej na plátně, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole L. H. Struna
O AUTOROVI: Narozen 27.6.1899 Praha, Čechy, Rakousko-Uhersko Zemřel 14.2.1980 Praha, Československo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5525
Žádné příhozy