Dívčí poloakt Ženíšek Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 32,5 x 22,5 cm, rám mírně poškozen
O AUTOROVI: Josef Ženíšek Narodil se 4. 9. 1885 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 tamtéž. Byl žákem akademie výtvarného umění v Praze u profesora Lhoty a studoval také na škole v Mnichově.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Josef Ženíšek Narodil se 4. 9. 1885 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 tamtéž. Byl žákem akademie výtvarného umění v Praze u profesora Lhoty a studoval také na škole v Mnichově. Po ukončení studií podnikl zájezdy do Paříže a Říma. Stal se známým svými dívčími hlavičkami. Maloval a vystavoval též žánrové kompozice a podobizny.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 61 000 Kč
Číslo položky:12057