Lesní potok Diviš Jan

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 45 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1872 – 1938 Malíř. Vystudoval UMPRUM v Praze. Byl krajinářem, zvláště si oblíbil Orlické hory. Působil jako ředitel měšťanské školy v Potštejně nad Orlicí.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:21159