Lesní potok Diviš Jan

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 45 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1872 – 1938 Malíř. Vystudoval UMPRUM v Praze. Byl krajinářem, zvláště si oblíbil Orlické hory. Působil jako ředitel měšťanské školy v Potštejně nad Orlicí.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
S příhozem

12. 11. 2024 20:44:00
Číslo položky:21159
1 100 Kč 18. 9. 2024 20:11:29
1 000 Kč 15. 9. 2024 16:02:45