Lesní potok Diviš Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 45 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
12. 11. 2024 20:44:00
Číslo položky:21159
1 100 Kč | 18. 9. 2024 20:11:29 | |
1 000 Kč | 15. 9. 2024 16:02:45 | |