Dívka
Dívka
Dívka
Dívka
Dívka
Dívka
+ 1

Dívka Mehl Jan

POPIS: Olej, na lepence, 25 x 29 cm. Kvalitní olejomalba s použitím efektní pískové struktury. Na rubu štítek a vystavní razítka. Původní autorský rám.
O AUTOROVI: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha) Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W.... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha) Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval abstraktní malbě a grafice .
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:7369