Dívka s čepcem Nesignováno .

POPIS: Akvarel na slonové kosti, kruhová miniatura , průměr 8 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:10282
2 100 Kč 6. 4. 2020 18:16:48
2 000 Kč 19. 2. 2020 16:48:41