Dívka s kozou - velký formát Klimeš František
POPIS: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 133 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 500 Kč |
Číslo položky:14544