Dívka s kozou - velký formát Klimeš František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 133 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 1871 v Kaňk u Kutné Hory a zemřel 1916.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Číslo položky:14544