Dívka s květem ve vlasech Eberl František Zdeněk
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 33 x 29 cm, zaskleno, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:13368
Žádné příhozy | ||